Rooms

Sala konferencyjna nr 2

Table setting and number of people Space: 38 m2
33
Theatre
20
Class
14
U-Shape
16
Council

Sala konferencyjna o powierzchni 38 metrów kwadratowych sprawdzi się podczas organizacji spotkań i szkoleń biznesowych przeznaczonych dla małych i średnich grup, do 25 osób. Sala konferencyjna nr 2 to jedno z najlepiej doświetlonych pomieszczeń konferencyjnych w naszym centrum konferencyjnym. Z tego powodu, bywa nazywana „salą słoneczną”. W zależności od Państwa oczekiwań i liczby uczestników dobierzemy najbardziej optymalne ustawienie stołów. Wyposażenie sali szkoleniowej to jedną z najważniejszych kwestii podczas szkolenia. Gwarantujemy Państwu profesjonalny sprzęt nagłaśniający, rzutnik, ekran z możliwością podłączenia komputera, białą tablicę suchościeralna, markery oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

 

Standardowe wyposażenie sali:

rzutnik, ekran, biała tablica suchościeralna, markery, Internet.

Sala konferencyjna nr 1

Table setting and number of people Space: 35 m2
29
Theatre
18
Class
12
U-Shape
12
Council

Sala konferencyjna we Wrocławiu, w Hotelu Europeum o powierzchni 35 metrów kwadratowych to doskonałe miejsce do organizacji niewielkich spotkań, szkoleń i rozmów kwalifikacyjnych. Sala konferencyjna jest nowocześnie urządzona i przestronna, co sprzyja efektywności spotkania. Optymalny metraż stwarza kameralną atmosferę i daje poczucie komfortu. Standardowe wyposażenie sali obejmuje urządzenia i sprzęty takie jak rzutnik, ekran, biała tablica suchościeralna, markery. W pomieszczeniu można skorzystać z szybkiego łącza internetowego. Owocna rozmowa kwalifikacyjna czy spotkanie nie mogłaby się także odbyć bez sprawnego systemu klimatyzacji, który zapewni przyjemny chłód i świeże powietrze.

 

Standardowe wyposażenie sali:

rzutnik, ekran, biała tablica suchościeralna, markery, internet.

Room no 3

Table setting and number of people Space: 63 m2
65
Theatre
34
Class
26
U-Shape
28
Council

The largest conference room with an area of 63 m2, can accommodate up to 60 people. It has two separate entrances and soundproof sliding door through which you can divide it into two smaller rooms. Designed for organizations larger meetings, training sessions, lectures and talks.

 

Standard equipment:
overhead projector, screen, sound system, whiteboard, markers, internet.

Room no 4

Table setting and number of people Space: 44 m2
45
Theatre
22
Class
20
U-Shape
20
Council

The second largest hall with an area of 44m2, has two separate entrances and windows overlooking the courtyard. It is the most easy to arrange room accommodating up to 45 people. It allows you to arrange the interior to work in groups.

 

Standard equipment:
overhead projector, screen, whiteboard, markers, internet.