fbpx Poczuj magię Świąt razem z nami! - Hotel Europeum

Poczuj magię Świąt razem z nami!

Wraz z otwarciem Jarmarku Bożonarodzeniowego na wrocławskim rynku serce miasta zaczyna bić mocniej. Atmosfera Świąt unosi się w powietrzu, a w rynku czuć aromat grzanego wina i zapach czekoladowych pierników. Na turystów czeka moc atrakcji i niespodzianek. Warto spróbować świątecznych przysmaków z całego świata, a także zobaczyć wyjątkowe świąteczne dekoracje. Niewątpliwie Wrocław w okresie świątecznym jest miastem, które trzeba odwiedzić.

 

Hotel Europeum mieści się tuż przy wrocławskim rynku, a z okazji otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę świąteczną.

Zapraszamy do rezerwacji pobytu na minimum dwie doby w okresie od 23 listopada do 28 grudnia. Do wyboru są pokoje 2,3,4 – osobowe. Na wszystkich gości czeka upominek powitalny. W Europeum dbamy o naszych gości, a w szczególności o tych najmłodszych. Dla rodzin podróżujących z dziećmi przygotujemy specjalną niespodziankę, która już nie jednych zaskoczyła.

Dodatkowo codziennie rano serwujemy śniadania w hotelowej restauracji Brassserie 27 (35zł/os.), które podawane są w formie bufetu od godziny 7:00.

 

Zapraszamy!

 

Rezerwacji można dokonać wysyłając wiadomość na adres email: europeum@europeum.pl, telefonicznie pod numerem +48 71 371 44 02 bądź bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.europeum.pl

Kamila Siedleczka