fbpx Romantyczny pobyt w hotelu Europeum - Hotel Europeum

Romantyczny pobyt w hotelu Europeum

W Hotelu Europeum luty dedykujemy zakochanym.

Chcielibyśmy przedstawić wam historię pobytu pewnej pary, która przyjechała do Wrocławia aż z Zakopanego. Zatrzymali się w naszym hotelu i skorzystali z oferty Romantycznej, która dostępna jest nie tylko w Walentynki, ale przez cały miesiąc.

Kawa i ciasto w Brasserie27

Nasi goście przyjechali do Wrocławia na weekend. Zaplanowali rozpocząć dzień od zwiedzania miasta, a wieczorem odpocząć w przytulnej hotelowej atmosferze m.in. rezerwując saunę na użytek prywatny. Rozpoczęli dzień od śniadania w hotelowej restauracji, a następnie zostali chwilę dłużej, żeby napić się kawy i skosztować tiramisu.

 

Spacerem po Wrocławiu

Hotel Europeum mieści się tuż przy wrocławskim rynku, zaledwie 3 minuty spacerem. Dlatego też, jako pierwszy punkt zwiedzania miasta polecamy spacer po jednym z najpiękniejszych rynków w Polsce, który urzeka turystów zabytkowymi kamienicami, licznymi restauracjami oraz przytulnymi kawiarenkami.

Następnie można się udać w kierunku malowniczego Ostrowa Tumskiego, który jest uważany za swoistą wizytówkę Wrocławia. Uroku temu miejscu dodaje Most Zakochanych i pięknie podświetlona Katedra Św. Jana Chrzciciela.

W każdym razie te dwa miejsca należą do obowiązkowych punktów, które warto zobaczyć we Wrocławiu. Niemniej jednak propozycji miejsc wartych zobaczenia jest więcej m.in. jest to Pergola, Hala Stulecia, wrocławskie Zoo czy Teatr Lalek.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dodatki do pokoju tak, aby pobyt w Hotelu Europeum był udany

Na naszych gości czekały czekoladki, szampan oraz bukiet róż

 

Zachęcamy do rezerwacji i skorzystania z oferty Romantycznej

 

Kamila Siedleczka