EUROPEUM HOTEL, Wrocław
Dzieckiem być.

Dzieckiem być.

01 czerwca 2020

Kto nie tęskni za czasami, kiedy w środku dnia trzeba było udać się na drzemkę (swoją drogą zabawne, że wtedy było to jak kara, a teraz jak zbawienie)? Kiedy pomagaliśmy Babci lepić pierogi, a tacie w majsterkowaniu, składaniu mebli z Ikei, czy trzymaniu latarki kiedy naprawiał coś w silniku samochodu. Kiedy najważniejszą decyzję, jaką mamy do podjęcia to ta, czy chcemy zjeść lody truskawkowe, czy czekoladowe. 

Decyzje generalnie dzielimy na kilka grup. Kluczowe, jak na przykład: z kim chcemy wziąć ślub, czy zaadoptować zwierzaka ze schroniska, gdzie postawić dom i zasadzić drzewo. Trywialne: dotyczące skarpetek albo rodzaju herbaty, na którą aktualnie mamy ochotę. Czyjeś: kiedy mama zdecyduje się, żeby wysłać Cię na balet, a nie na karate, oraz nasze - na przykład kiedy decydujemy, czy przejmujemy się opinią innych, czy podążamy własną ścieżką w życiu. Są też oczywiście mieszane.

 

 

Taką właśnie jest wybór życiowej drogi. Nie do końca jesteśmy w stanie dociec, czy to decyzja Mamy, Taty, nasza, czy przypadku. Jedno jest pewne - nie jest ona trywialna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego całym sercem wspieramy pasje najmłodszych! Jak? Czy wiecie, że w naszych pokojach, na korytarzach, w recepcji, w restauracji znajdziecie dzieła sztuki? A teraz obok twórczości artystów, takich jak Cristiana Santos, Piotr Micek, Anna Wierdak, Daria Wartalska czy Marcin Litwa, w pokoju rodzinnym zawisną prace wykonane przez naszych najmłodszych Gości. Dedykujemy im to miejsce trzymając mocno kciuki, że za kilka, czy kilkanaście lat będziemy mogli odwiedzić ich wystawy, będąc dumnymi, że pierwsza była właśnie u nas!

 

 

Także kiedy wybierasz się na weekend we Wrocławiu, to pamiętaj, że w hotelu przy samym centrum znajduje się absolutnie wyjątkowy i magiczny pokój, dzięki któremu w końcu dowiesz się, co siedzi w młodych jeszcze głowach i sercach.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij