Centrum Konferencyjne

  • ul. Kazimierza Wielkiego 27A, Wrocław
  • +48 713 71 44 08

Centrum Konferencyjne Hotelu Europeum obejmuje cztery nowoczesne i przestronne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 180 m2, które pomieszczą nawet do 170 osób. Każda sala konferencyjna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny w szczególności taki jak nagłośnienie, oświetlenie, projektor i ekran oraz dostęp do bezprzewodowego, szybkiego Internetu. Centrum konferencyjne jest oddzielone od części hotelowej, a cały obiekt klimatyzowany, dzięki czemu zaproszeni goście i partnerzy biznesowi mają zapewnione optymalne warunki do pracy. Poszczególne sale konferencyjne można elastycznie łączyć ze sobą, dzięki zastosowaniu systemu ścian akustycznych. Swobodny dostęp do wielu pokojów technicznych, zaplecza technicznego, gastronomicznego, toalet i magazynu sprawia, że w Europeum możecie Państwo zorganizować każde spotkanie biznesowe. Centrum konferencyjne chętnie podejmie się organizacji innych przedsięwzięć.To doskonale miejsce na konferencje. Wrocław Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków biznesowych, tuż obok Warszawy i Krakowa. Dzięki temu, miasto przyciąga coraz większe korporacje. Bliskość Europeum od wrocławskiego rynku sprawia, że to idealne miejsce, na organizację Państwa spotkania biznesowego.

Konferencje

 

Aby konferencje i szkolenia przebiegały w komfortowej atmosferze wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-wizualne, włączając rzutniki multimedialne i systemy nagłośnienia. Wszystkie sale wyposażone są również w stałe, szybkie łącze internetowe, rzutnik multimedialny oraz białą tablicę suchościeralną. Dodatkowym atutem naszych sal jest panoramiczny widok na Wrocław, w tym na budynek Biblioteki Uniwersyteckiej. Stały dostęp do światła dziennego sprawia, że konferencje mogą się odbywać zarówno przy świetle, jak również z możliwością zaciemnienia. Konferencje odbywają się w przestronnych i klimatyzowanych pomieszczeniach, dzięki czemu są komfortowe zarówno dla organizatorów, jak i dla wszystkich gości. Centrum konferencyjne dysponuje wydzielonymi miejscami parkingowymi, co jest niezmiernie istotne podczas organizacji tego typu spotkań. Na życzenie pomożemy zorganizować dodatkowe wyposażenie. Oferta uzależniona jest od Państwa preferencji i oczekiwań dotyczących przebiegu konferencji we Wrocławiu.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_js' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286