fbpx Sale i obiekty konferencyjne Wrocław - Centrum konferencyjne Europeum

Sale konferencyjne Wrocław

  • ul. Kazimierza Wielkiego 27A, Wrocław
  • +48 713 71 44 08

Wrocław – turystyka, kultura, biznes

Wrocław zajął pierwsze miejsce w rankingu Forbsa jako miasto najatrakcyjniejsze dla biznesu w 2016 roku. Hotel Europeum znajdujący się w centrum miasta wyszedł również naprzeciw oczekiwaniom klientów odbywających podróż służbową. Do dyspozycji gości oddane zostało Centrum Konferencyjne o łącznej powierzchni 180m2. Może ono pomieścić około 170 osób. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, taki jak nagłośnienie, oświetlenie, projektor, ekran czy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Obiekty konferencyjne - Wrocław


Centrum konferencyjne oddzielone jest od części hotelowej, dzięki czemu biznesowi partnerzy mogą poczuć się swobodnie. Ponadto goście mają zapewnione optymalne warunki do pracy. Cały obiekt jest klimatyzowany. W hotelu został zastosowany system ścian akustycznych, dzięki czemu poszczególne sale konferencyjne można elastycznie ze sobą łączyć. Klienci biznesowi mają swobodny dostęp do wielu pokojów technicznych, a także zaplecza gastronomicznego. To doskonała propozycja na organizację różnych spotkań biznesowych.

Wrocław to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków biznesowych, tuż obok Warszawy i Krakowa. Nic dziwnego, że miasto to jest często wybierane jako miejsce spotkań o charakterze biznesowym.

Sale konferencyjne – Wrocław. Miejsce spotkań dla biznesu


Jeżeli poszukują Państwo miejsca dobrze skomunikowanego i przystosowanego do organizacji spotkań biznesowych, konferencji lub też eventów, to hotel Europeum będzie doskonałym wyborem.

Hotel Europeum wychodzi naprzeciw potrzebom organizatorów biznesowych spotkań i proponuje nowoczesne sale konferencyjne. Spotkania odbywają się w przestronnych i klimatyzowanych pomieszczeniach, co zapewnia komfort dla organizatorów i wszystkich gości.. Na Państwa indywidualne życzenie, pomożemy zorganizować dodatkowe wyposażenie sali na potrzeby prezentacji i wystąpień. Oferta uzależniona jest od preferencji naszych gości i ich oczekiwań.