fbpx Hotel w centrum miasta, blisko rynku - Europeum Wrocław

Europeum - hotel w centrum Wrocławia

Hotel Europeum wyróżnia dogodna lokalizacja w samym centrum Wrocławia, zaledwie 200 metrów od tętniącego życiem Rynku, w dzielnicy, która w bezpośrednim sąsiedztwie, jak nigdzie indziej łączy kultury czterech wyznań. Dziedzictwo historyczne, imponująca architektura, bogactwo tradycji ukrytej w malowniczych zakątkach tej części miasta, nadają jej niepowtarzalny klimat.

Hotel znajduje się w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, co ułatwia poruszanie się między wszystkimi dzielnicami Wrocławia oraz lotniskiem, dworcem kolejowych i autobusowym.

Dworzec PKP
Dworzec PKS
Lotnisko
Ratusz
Ostrów Tumski
Panorama Racławicka
ZOO
Ogród Japoński
Hala Stulecia
Ogród Botaniczny
Opera
Narodowe Forum Muzyki
Muzeum Miejskie
  • ul. Kazimierza Wielkiego 27A, Wrocław
  • 51°06'28.93'' 17°01'40.07''

Miejsce w samym centrum Wrocławia


Europeum to znany hotel we Wrocławiu, usytuowany w ścisłym centrum. Jego dogodne położeniu ułatwia komunikację niezależnie od wybranego środka transportu. Odległości 200 metrów od Rynku i Placu Solnego, nieopodal najważniejszych zabytków oraz obiektów biurowych, sprawia, że stanowi on doskonałą bazę zarówno dla osób podróżujących w interesach, jak i turystów. Tego typu walorami charakteryzuje się tylko najlepszy hotel.

Hotel w centrum miasta Wrocław to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą zwiedzić miasto bądź też zorganizować w naszym centrum konferencyjnym spotkanie biznesowe. Obiekt połączony jest z najważniejszymi arteriami komunikacyjnymi, co ułatwia poruszanie się między centrum a lotniskiem czy dworcem kolejowym i autobusowym. Jeśli szukają Państwo hotelu we Wrocławiu – blisko rynku, to warto zainteresować się ofertą Europeum.

Wrocławski hotel blisko rynku - Europeum


Biorąc pod uwagę inne hotele w centrum Wrocławia, to właśnie Europeum oferuje swoim gościom usługi hotelarskie na najwyższym poziomie, komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz wyśmienitą kuchnię Brasserie 27. Wszystko to sprawia, że nasz hotel jest tak chętnie odwiedzany przez turystów i klientów biznesowych. Dodatkowo pomocny personel chętnie pomoże w zaplanowaniu wizyty we Wrocławiu i poleci miejsca, które warto odwiedzić.