EUROPEUM HOTEL, Wrocław
Tło bannera

Restauracja

Wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego szczególną wagę przykładamy do serwowanych przez nas produktów.

Nasze śniadanie

Nasze śniadanie

Współpracujemy z lokalnymi producentami żywności, którzy dostarczają nam najlepsze i sprawdzone składniki. Każdego dnia dbamy o urozmaicenie śniadań w formie bufetu, aby nasi Goście mogli delektować się typowymi polskimi oraz międzynarodowym daniami, a także wieloma słodkimi dodatkami. Nasz troskliwy i gościnny personel z chęcią zapewni Państwu profesjonalną obsługę w trakcie śniadania. Smacznego!
Restauracja i bar

Restauracja i bar

Brasserie 27 oferuje elegancję, intymność i przyjazną atmosferę z menu inspirowanym włoską kuchnią, serwowanym w wyjątkowym otoczeniu restauracji z widokiem na historyczny budynek Biblioteki Uniwersyteckiej.

Unikalny klimat

Unikalny klimat

Prawdziwa gościnność to dla nas nie tylko jakość, ale również cena oferowanych dań, dlatego utrzymujemy ją na rozsądnym poziomie. Zapraszamy Państwa, abyście mogli poczuć serdeczność, którą obdarzamy każdego z naszych gości i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Menu specjalne

Menu specjalne

Na życzenie naszych Gości bez problemu przygotujemy posiłek dopasowany do stylu żywienia i preferowanej diety. Dania komponujemy według zasad obowiązujących w kuchni bezglutenowej, wegetariańskiej czy wegańskiej. Bardzo prosimy o poinformowanie kelnera o wybranej opcji diety specjalnej.

Catering

Catering

Z przyjemnością dostarczymy Państwu pyszne potrawy na specjalne okazje:

eventy firmowe
jubileusze, gale, rocznice
konferencje i szkolenia
wizyty Państwa Gości w siedzibie firmy
spotkania biznesowe

Zapraszamy do współpracy!

manager@brasserie27.com

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij